لوگوی شرکت توسعه تجارت مرزوق

013-4214-1160

مشاوره رایگان

support@marzogh.info

ساعت کاری: 8:30 صبح تا 1 ظهر- 2 تا 5:30 عصر

عسل آویشن چیست؟

عسل آویشن چیست؟

عسل آویشن چیست؟

عسل آویشن

گیاه آویشن که در صنعت ادویه سازی ، برای خوش­ طعم شدن غذاها استفاده می­شود در تولید عسل نیز طرفداران خود را دارد. گیاه آویشن به صورت خودرو یا وحشی در ارتفاعات می­روید و شهد گیاه آن به عنوان یکی از شهدهای استفاده ­شده توسط زنبور عسل است. عسل به دست آمده از آویشن ، تیره و البته با مزه­ ای تند است که باعث تفاوت این نوع عسل با سایر عسل­ ها به ویژه عسل اقاقیا می­گردد. عسل آویشن دارای طبع گرم است و برای افراد با مزاج سرد توصیه می­شود. آویشن به تنهایی  خواص فراوانی برای سلامت انسان دارد. اگر آویشن در طی فرآیند عسل­ سازی توسط زنبور عسل به ماده شفابخش عسل تبدیل گردد؛ مزایا و خواص آن چند برابر می­شود.

خواص ضد باکتریایی عسل آویشن

عسل آویشن برای تسکین گلو درد و کاهش باکتری­های موجود در مجرای تنفسی و گلو مناسب و موثر است. با مصرف این نوع از عسل  می­توان بر سرماخوردگی و اثرات آن از جمله سرفه غلبه کرد. البته تحقیقات جدید نشان می­دهد که خوراکی­های ارزشمندی چون عسل آویشن ، در درمان بیماری کرونا که سیستم تنفسی را درگیر می-کند ، موثر است. علاوه بر اثر ضد باکتریایی عسل آویشن ، این نوع از عسل می-تواند به بهبود بیماری­های گوارشی کمک کند. عسل آویشن با خاصیت ضد باکتریایی خود ، موجب پاکسازی معده از میکروب­ها می­شود.
عسل آویشن 400 و 800 گرمی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از ما تهیه فرمایید تست رایگان!!!

 عسل آویشن و مبارزه با دیابت و چاقی

عسل آویشن به عنوان یکی از مواد آزمایش شده با نتیجه موفق ، برای بهبود  کنترل بیماری دیابت است. همچنین عسل اویشن به دلیل ترکیبات طبیعی از نظر قند و پروتئین ، به کنترل و کاهش وزن کمک می­کند. عسل آویشن ، به طور قابل توجهی سطح گلوکز خون را بهبود بخشیده و از آن در برابر تغییرات متابولیک و عوارض ناشی از دیابت نوع 1 حفاظت می­کند.

ضد آلرژیک بودن عسل آویشن

عسل آویشن برای  بهبود آلرژی­های فصلی  نیز موثر است. علب رغم این-که سیاری از افراد می­توانند به برخی از انواع عسل­ها آلرژی داشته باشند ؛ اما عسل آویشن یک ماده ضد آلرژی به شمار می­رود.

ضد سرطان و ضد التهاب

آنتی­اکسیدان موجود در عسل برای جلوگیری از بیماری­های خطرناکی چون سرطان موثر است. این نوع عسل با خواص آنتی آکسیدانی خود، با بیماری­ های التهابی و امراض ناشی از استرس نیز مبارزه می­کند.

شرکت مرزوق این افتخار را دارد که بهترین نوع از عسل آویشن را برای مصرف­ کنندگان تولید و عرضه نماید. کیفیت بالای عسل طبیعی تولید شده در شرکت مرزوق، به جهت رضایت مصرف کنندگانی است که خواهان بهره­ گیری بالا از مزایای این ماده شیرین و پرخاصیت هستند. شرکت مرزوق با نظارت دقیق بر فرآیند عسل­ سازی، بهترین نوع از عسل که موجب رضایت و خورسندی مصرف­ کنندگان باشد را به بازارهای بین ­المللی ارسال می­ نماید.

جهت مشاهده عسل اقاقیا مرزوق کلیک کنید

Aliyu Muhammad1, Oyeronke A. Odunola2, Mohammed A. Ibrahim1, Abdullahi B. Sallau1, Ochuko L. Erukainure3, Idowu A. Aimola1, Ibrahim Malami. 2015. Potential biological activity of acacia honey . (PDF) Potential biological activity of acacia honey (researchgate.net)

 

٪ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه ها
  • What a stuff of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge on the topic of unexpected emotions.
  • I appreciate your time and attention.
دسته بندی ها
برچسب ها